Про нас

Контактна інформація:

33028, м. Рівне, вул. М. Хвильового, 2
тел/факс: (0362) 26-45-67,
e-mail: pap.ovs.rivne@gmail.com

 

 

Історія профспілки РОПО АП ОВС.

Голова Рівненської обласної організації

Бойко Олександр Володимирович

Рішенням установчих зборів працівників ОВС в Рівненській області, 27 жовтня 1999 року створено Рівненську обласну профспілкову організацію атестованих працівників органів внутрішніх справ України. Обрано керівні профспілкові органи: голову обласної організації, обласний комітет, склад ревізійної комісії, та бухгалтера-скарбника профспілки УМВС. В роботі установчих зборів приймали участь 15 делегатів.

Першим головою обласної профспілкової організації був «одноголосно» обраний заступник голови Ради профспілки атестованих працівників ОВС України, підполковник міліції Онищук А. С., сьогодні полковник міліції у відставці, голова ПАП ОВС України, а бухгалтером-скарбником Столбова В.В.

Обласна профспілкова організація на той час, у своєму складі нараховувала 9 первинних профспілкових організацій, на обліку в яких перебувало 182 члени профспілки.

Свідоцтво про державну реєстрацію організації, як юридичної особи, було видано виконавчим комітетом Рівненської міської ради 12 жовтня 2000 року.

В числі первинних організацій, найбільш чисельною була профспілка Рівненського МВ УМВС України, створена 22 жовтня 1999 року. Її першим головою був обраний, майор міліції Бондарчук Віталій Феодосійович, нині полковник міліції, ветеран ОВС, перебуває на заслуженому відпочинку.

В число новостворених профспілкових організацій області також увійшли: профспілкова організація СДПЧ-14 м. Сарни, профспілкова організація Рівненського РВ, профспілкова організація Корецького РВ УМВС, профспілкова організація БМО ВДСО при УМВС, профспілкова організація Здолбунівського РВ.

З часу створення первинних профспілкових організацій, були обрані і переобирались по теперішній час, голови первинних профспілкових організацій: Острозького МВ – Венгерчук Андрій Васильович, Березнівського РВ – Середа Олег Васильович.

Через рік, від часу заснування обласної організації, 27 жовтня 2000 року, головою обласної профспілкової організації, Онищуком А.С. зареєстровано кредитну спілку профспілок УМВС України в Рівненській області, яка на сьогодні нараховує 549 членів. Кредитна спілка пропонує вигідні депозити, надає споживчі кредити на купівлю товарів, урочисті події, навчання, страхування, відпочинок, ремонт.

З грудня 2010 року обласна організація виросла чисельно і складається з З3 первинних профспілкових організацій, та однієї об’єднаної профспілкової організації апарату УМВС України в Рівненській області.

Найчисельніші профспілкові організації: Острозького, Корецького, Млинівського, Сарненського, Дубровицького,Демидівського, Радивилівського, Березнівського, Зарічненського, Рокитнівського, РВ , Рівненського МВ, СРСМ “Грифон,” УДАІ, НДЕКЦ, СРМР «Беркут», ВСМ, УДСБЕЗ ,УКР УМВС, де майже 100% особового складу е членами профспілки.

Президією обласного профспілкового комітету з метою активізації профспілкового руху затверджено ряд Положень про профспілкові відзнаки обласної організації: «Подяка», «Грамота», «Почесна грамота» та медаль «РОПО АП ОВС України».

В листопаді 2011 року на виконання рішення Пленуму обласного профспілкового комітету від 28.09.2011р. розроблено і затверджено макет найвищої нагоди обласної організації – медалі “РОПО АП ОВС України”. Цією відзнакою будуть нагороджені засновники і активісти профспілкового руху, керівники організацій, підприємств, установ, які співпрацюють з профспілковими організаціями області з питань соціального захисту працівників міліції.

З квітня 2010 року обласним комітетом відроджено діяльність колективного підприємства РОПО АП ОВС України «Агентство-Захист».

Станом на 01 липня 2013 року колективним підприємством створено і діє: відділ економічної безпеки, відділ надання послуг охорони, відділ з питань працевлаштування «Кадрова агенція Захист», відділ по встановленню систем відеоспостереження. Розроблено і затверджено символіку і спецодяг охоронної структури, аналога якої не має в Україні.

Створено і активно діє з травня 2010 року Острозьке міжрайонне відділення КП “Агентство – Захист”, на рахунку якого є розкритий злочин по гарячих слідах, та затримано два злочинці. Наказом начальника УМВС України в Рівненській області від 03.09.2010 року №637, удостоєно відзнакою “УМВС України в Рівненській області” керівника Острозького міжрайонного відділу КП “Агентство – Захист”, полковника міліції у відставці Бондарчука М.П., та охоронника Фесенка Р.Г., які затримали злочинців і повернули потерпілим викрадене майно на суму майже п’ять тисяч гривень. Колективним підприємством взято під охорону 29 обєктів, працевлаштовано 20 пенсіонерів ОВС, які є також членами громадського формування “Козача варта” і спільно з нарядами міліції забезпечують охорону громадського порядку в м. Острог.

Президією обласного комітету затверджено основні напрямки роботи, а саме соціальний захист членів профспілки, надання юридичної допомоги, та правовий захист, розвиток підприємницької діяльності, працевлаштування пенсіонерів ОВС в охоронній сфері, активізація профспілкового руху шляхом проведення культурно-освітньої роботи, розвитку духовності, ознайомлення з історичними пам’ятками краю. Традиційними стали в діяльності профспілкової організації проведення святкових концертів до визначних дат, заохочення активістів профспілки профспілковими відзнаками з нагоди професійних свят, заохочення грошовими винагородами жінок членів профспілки до міжнародного жіночого Дня. З метою встановлення дієвої співпраці з керівництвом УМВС Президія профспілкового комітету виділяє кошти на проведення спільних заходів з Управлінням, допомагає ветеранській організації, та надає кошти окремим категоріям осіб, що потребують лікування.

З метою врегулювання службових, трудових, соціально-економічних відносин, посилення соціального захисту працівників УМВС обласною профспілковою організацією, укладено Колективний Договір з керівництвом Управління, на підставі якого реалізуються всі професійні, трудові і соціально – економічні права та інтереси членів профспілки. Про виявлені порушення умов Колективного Договору, профспілка письмово інформує керівника УМВС з метою своєчасного їх усунення. Сторони визнають повноваження одна однієї, з дотриманням принципів соціального партнерства.

Обласним комітетом профспілки в червні 2013 року підготовлено та подано до Рівненського регіонального відділення Національної служби примирення і посередництва пакет документі на виготовлення свідотства про репрезентативність, на даний час завершується робота по отриманню свідотства.

Рівненська обласна професійна спілка атестованих працівників ОВС України проводить роботу по реалізації соціального проекту Дисконтний Клуб «Discount PAP Club» станом на 01.07.2013 року кількість учасників Дисконтного Клубу становить 222 члени, які вже отримали картки клубу. Члени профспілки, які вже скористалися послугами Дисконтного Клубу позитивно оцінюють дану програму.

Обласною профспілкою з метою підвищення життєвого рівня особового складу підрозділів, використовується досвід залучення фінансових структур і підприємств для розробки спільних соціально-економічних проектів. Нами укладено угоди з підприємствами та торговими організаціями, які надають послуги по ремонту та обслуговуванню автомобілів, продажу канцелярських товарів та товарів для дітей із відповідними знижками, що дає можливість економити кошти сімейного бюджету. До наших торгових партнерів належать: ТзОВ «Рівнеавтогума- Сервіс» (шинний центр «Віанор») та шино-монтаж «Альпін» де діють знижки на шино монтажні роботи (балансування, ремонт, заміна шин), покупку автошин. СТО «Вірст» надає знижки на всі види робіт по ремонту особистого та службового автотранспорту. СТО «Власт» та ТОВ «Техноколор» обслуговує членів профспілки зі знижками на ремонтні роботи по ремонту автотранспорту. ТОВ«Богдан –Авто-Рівне» надає знижки на придбання автозапчасти та ремонтні роботи. ПП Рожко Б.В. «Супермаркет канцтоварів» в ТРЦ “Чайка” при покупці канцелярських товарів, електротоварів, дитячих товарів(ігри,набори) офісного паперу встановлює відповідні знижки. ПП Марчишин І.М. «Магазин-Тигруля» надає знижки на покупку дитячого одягу та іграшок. Знижки в даних мережах надаються при предявленні особистого посвідчення члена профспілки встановленого зразка.

Крім того багато уваги обласним комітетом приділяється матеріальній підтримці членів профспілки області, а кредитною спілкою видаються споживчі кредити на різні суми членам Профспілки.

Керівництво обласної профспілкової організації у різні роки :

 - Онищук Анатолій Семенович – з жовтня 1999 року по жовтень 2007 року;

- Паліюк Микола Григорович – з вересня 2007 року по грудень 2009 року;

- Крисюк Микола Володимирович – з грудня 2009 по листопад 2012 року;

- Бойко Олександр Володимирович – з грудня 2012 по теперішній час.

Коментарі не дозволені.