Фестиваль «Зорепад СВІТЯЗЯ» визначив переможців.

Перший Всеукраїнський фестиваль творчості міліцейської Профспілки відбувся на берегах Світязю з 05 по 08 вересня 2013 року.

Фінал фестивалю «Зорепад Світязя» припав на 7 вересня. У заході взяли участь 27 міліцейських творчих колективів, виступили понад 40 учасників. Переможці отримали грамоти і цінні подарунки від ПАП ОВС України , Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та керівництва УМВС України у Волинській області.

Представниця УМВС Рівненщини, майор міліції Олена Шмайхель, у фіналі виборола трете місце в номінації сольного виконання української народної пісні, за що отримала грамоту та грошову премію.

Учасники виступали у конкурсній програмі по жанрах: українська народна пісня, українська естрадна пісня, співана поезія, та авторська пісня.
На завершення Першого всеукраїнського фестивалю творчості міліцейської профспілки «Зорепад Світязя» відбувся гала-концерт за участю переможців і зірок української естради: Іво Бобула, Павла Мрижука, Адама Горбатюка, Володимира Коваленка, Василя Чепелюка, дуетів «Алібі» та «Кролики» Володимир Данилець і Володимир Моісеєнко.

Фестиваль на далі буде проходити щороку на березі мальовничого і найбільшого озера України – Світязь, яке стало у 2008 році переможцем у номінації «Сім природних чудес України».
Голова Рівненської ПАП ОВС Олександр Бойко

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.