Рівненська Профспілка АП ОВС України нагородила кращих активістів до Дня Незалежності України

Вже стало традицією з нагоди святкування Дня Незалежності України урочисто відзначати працівників органів внутрішніх справ, членів профспілки, які своїм ставленням до виконання службових обов’язків довели, що є кращими і заслуговують на повагу та визнання.

Рівненська обласна профспілкова організація в честь 22-ї річниці Дня Незалежності України, нагородила понад шістдесят членів профспілки грамотами та медалями ПАП ОВС України. Нагородження пройшло в кожному міліцейському колективі під час урочистих зборів у святковій атмосфері. Напередодні Дня Незалежності України за фінансової підтримки Рівненської обласної профспілки атестованих працівників ОВС України у клубі УМВС України в Рівненській області відбувся святковий концерт.

З Днем Незалежності України особовий склад підрозділів ОВС області, пенсіонерів та ветеранів ОВС, членів профспілкових організації, привітали члени президії обласного комітету та побажали міцного здоров’я, успіхів у нелегкій праці,та зажди повертатися живими із чергувань.

Голова Рівненської ПАП ОВС України Бойко О.В.


Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.