2013 – рік моніторингу прав працівників міліції.

З метою дотримання прав працівників міліції рішенням Ради Профспілки атестованих працівників ОВС України від 03.04.2013 року № 5-10 оголошено 2013 рік – роком моніторингу дотримання прав працівників ОВС України та доручено головам профспілкових організацій забезпечити проведення заходів із постійного моніторингу дотримання таких прав.

З метою забезпечення конституційних прав і гарантій працівників органів внутрішніх справ України 14 вересня 2012 року між Міністерством внутрішніх справ України та Професійною спілкою атестованих працівників органів внутрішніх справ України і Професійною спілкою працівників державних установ України підписана Галузева угода на 2012-2014 роки.  Положеннями цієї Угоди передбачена побудова між підписантами взаємовідносин на принципах соціального партнерства, взаємоповаги та рівноправності, дотримання прийнятих зобов’язань і домовленостей у різних формах соціального діалогу та конструктивної співпраці праці з питань реформування та реалізації державної соціальної політики, регулювання трудових, соціальних та економічних відносин.

Міністром внутрішніх справ України для належної реалізації положень Галузевої угоди видано  Доручення  від 03.01.2013 року №-100/Зр, а її виконання доручено начальникам УМВС в областях особисто.

Водночас повідомляємо, що стан соціального діалогу та партнерства з Профспілкою та виконання Доручення міністра МВС України №-100/Зр  планується заслухати на колегії Міністерства.

У зв’язку з чим просимо працівників органів внутрішніх справ та всіх небайдужих інформувати апарат Ради Профспілки про результати моніторингу та стан дотримання прав працівників міліції на електронну адресу Профспілки pap.ovs@gmail.com.

Ради Профспілки АП ОВС України

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.