ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ СПІЛКИ – НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ

На запрошення Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, 4 – 6 листопада ц.р. у Києві перебувала делегація Європейської поліцейської спілки на чолі з її Президентом Гериттом ван де Кампом.

Під час короткострокового, але надзвичайно напруженого за графіком візиту, Геритт ван де Камп та керуюча директорка Європейської спілки Жаклін Хірт провели низку зустрічей із керівниками Міністерства внутрішніх справ, профільних комітетів Верховної Ради України, профактивом галузі, представниками інших громадських організацій, під час яких точилися жваві дискусії з нагальних питань відомчого профспілкового руху, організації соціального захисту персоналу МВС, Національної поліції України, соціального партнерства профспілкової сторони із роботодавцем, колективно-договірної роботи тощо.

Надзвичайно змістовною була зустріч із представниками Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, які дізнались багато нового про діяльність незалежного поліцейського союзу, який на основі рівності та співпраці представляє інтереси понад 800 тисяч європейських поліцейських.

У ході зустрічі Голова Комітету Галина Третякова висловила неабияку зацікавленість у співпраці із Європейською поліцейською спілкою у справі захисту прав і законних інтересів поліцейських, впровадження європейського досвіду у вітчизняний профспілковий рух і навіть запропонувала Геритту ван де Кампу розглянути можливість щодо відкриття представництва Європейської профспілки в Україні.

Увечері, 6 листопада, наші закордонні колеги відлетіли додому, але наша співпраця, яка під час їхнього візиту набула якісно нових перспектив, триває.

Опубліковано у Публікації. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.